Rolovací sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu rolovací

 

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Rolovací sítě jsou upevněny v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušují celkový vzhled okna.

rol_sit_01

ROLOVACÍ SÍTĚ OKENNÍ

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu (bílá či tmavě hnědá barva). Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.

rol_sit_02

Box, koncové lišty a vodící lišty je možné nechat za příplatek nalakovat dle vzorníku RAL nebo potáhnout renolitovou fólií v barvě dle Vašeho požadavku. Přiobjednat lze také brzdu navíjení, záchytnou dorazovou lištu, distanční a dorazové lišty (barva bílá, tmavě hnědá nebo možnost lakování dle vzorníku RAL nebo potažení renolitovou fólií).

rol_sit_03

ROLOVACÍ SÍTĚ DVEŘNÍ

Síťovina se stejně jako u okenní sítě navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu (bílá či tmavě hnědá barva). Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou, která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícími lištami a boxem utěsněný obvod celé sítě.

rol_sit_04 Box, koncové, dorazové a vodící lišty je možné nechat za příplatek nalakovat dle vzorníku RAL nebo potáhnout renolitovou fólií v barvě dle Vašeho požadavku. Přiobjednat lze také distanční a dorazové lišty (barva bílá, tmavě hnědá nebo možnost lakování dle vzorníku RAL nebo potažení renolitovou fólií).


Možnosti montáže

Systém má velkou variabilitu montáže na všechny typy oken. Box je možné uchytit montážními klipsy nebo plastovými montážními úchyty. Vodící a dorazové lišty všech provedení je možné uchytit šrouby přes provrtané profily nebo pomocí plastových montážních úchytů. Jednotlivé způsoby je možné mezi sebou navzájem kombinovat. Oba typy vodících lišt (profil 27x22 mm a 27x42 mm) je možné uchytit šrouby do ostění nebo do rámu okna.

rol_sit_05