Vnitřní dřevěné žaluzie

Žaluzie dřevěné


Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří a společenských místností. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické ochrany výrobek zvlášť dekorativní. Jsou stylovým, estetickým a luxusním doplňkem interiéru, dotvářejí a umocňují pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Jejich provedení
je řadí na vrchol stínící techniky. Jsou záležitostí nadstandardní, nikterak levnou, určenou především těm nejnáročnějším zákazníkům s estetickým cítěním a vkusem.

d345ev283n.2_400

Nádherná kresba žaluzií z přírodního dřeva dokáže navodit neopakovatelnou atmosféru harmonie, komfortu a útulnosti. Přírodní materiál a kvalita zpracování Vás vždy dokáže okouzlit svoji prostou krásou, užitečností i trvanlivostí. Široká škála barev nabízí 20 různých odstínů lamely 25 mm a 20 různých odstínů lamely 50 mm.

d345ev283n_aluzie-vzornk_400_01DŘEVĚNÉ ŽALUZIE 25 MM

Dřevěná žaluzie 25 mm je základním představitelem řady dřevěných žaluzií. Vytahování dřevěné žaluzie se provádí pomocí ovládacího mechanizmu provázku s aretací, který umožňuje nastavit výšku stažení lamel. Naklápění lamel je zajištěno dřevěným ovladačem. Možnosti montáže jsou buď na křídlo nebo na ostění.

d345ev283n_aluzie_25mm_400

DŘEVĚNÉ ŽALUZIE 50 MM

Dřevěná žaluzie osazena lamelou 50 mm je elegantním zástupcem dřevěných žaluzií, evokuje atmosféru dvacátých let Ameriky. Lamely jsou uchyceny v plechovém profilu, který je zakryt designovou dřevěnou garnyží. Vytahování žaluzie se provádí pomocí ovládacího mechanizmu provázku s aretací, který umožňuje nastavit výšku stažení lamel. Naklápění lamel je zajištěno provázky s hruškou a jejich fixace je zajištěna lankem. Možnosti montáže jsou buď na křídlo nebo na ostění.

d345ev283n_aluzie_klasik_50mm_400