Kalkulace on-line Eshop oken

O firmě

STAVOPROJEKTA, spol. s r.o. založená v r. 1991 byla od počátku stavební činnosti zaměřena zejména na regeneraci a energetické úspory bytových a občanských staveb. V roce 1991 byla stavebně realizována první regenerace panelového objektu v Brně na sídlišti Stará Osada. Za dobu dvacetitří leté existence firmy byla úspěšně provedena řada regenerací panelových objektů v brněnských městských částech Kohoutovice, Židenice, Královo Pole, Žabovřesky, Řečkovice, Brno - sever, Slatina a dalších. V rámci regenerace panelových objektů byly provedeny také nástavby s obecními a privátními byty. Dvacetitříleté zkušenosti firmy v oblasti diagnostiky, projekce a provádění staveb prokazují účelnost a efektivnost oprav panelových a zděných domů. V oblasti občanských staveb byla také realizována řada technicky velmi náročných rekonstrukcí, jako byla rekonstrukce budovy Magistrátu města Brna na Husově ulici, či rekonstrukce několika brněnských základních škol.

Firma disponuje řadou chráněných konstrukčních řešení formou užitných vzorů, zejména pro regenerace panelových staveb, které jsou úspěšně ověřené ve stavební praxi.

STAVOPROJEKTA, spol. s r.o., jejíž hlavní náplní je projekce, energetika, stavební informatika a tvorba softwaru i STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s., jejíž hlavní náplní je regenerace bytových domů, jsou držitelem certifikací ISO 9001:2001. Kvalifikovaný tým zaměstnanců obou firem svými zkušenostmi vytváří předpoklady pro úspěšnou přípravu, projekci i realizaci bytových i občanských staveb. Firma je dále držitelem ČSN EN ISO 14001:2005 (systém environmentálního managenentu) a ČSN OHSAS 18001:2008 (systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci).

Integrovaná POLITIKA k zajištění jakosti a ochrany životního prostředí STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s.

aaa_1760268v_1760

Firma STAVOPROJEKTA vyvinula a používá konstrukce STAVO při regeneracích již od r. 1991.

 

Domeček