Textilní roleta

Roletky textilní

 

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

                                                                 tex_roleta01_smalltex.rol.f_400


TEXTILNÍ ROLETKY JAZZ 17

Provedení textilní roletky je bez krytu návinu, volně visící s možností fixace. Tato roletka je vhodná do rozměru 1500 x 2300 mm (š x v) dle typu látky. Držáky (plastové), závaží (hliníkové) látky a řetízek jsou standardně v barvě bílé a hnědé. Konstrukční řešení roletky umožňuje pomocí řetízku různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna dvěma způsoby: neinvazivně pomoci plastových nebo kovových úchytů - na křídlo (nezmenšuje světlost) a invazivně pomoci šroubů nad okno, do ostění, na křídlo (nezmenšuje světlost). Nabízíme 11 druhů látek v různých barevných odstínech (celkem 106 odstínů). Látka je 100% polyester.

2_jazz_19_400

 Za příplatek je možné dodat plastové nebo kovové úchyty v barvě bílé či hnědé. Taktéž je možné si přiobjednat roletku o výšce 1710 mm - 2000 mm a 2010 mm- 2300 mm (dle druhu látky).


TEXTILNÍ ROLETKY OPTIMA

Textilní roletka s krytem návinu látky a s vodícími lištami po stranách je vhodná do rozměru 2000 x 2500 mm (š x v) dle typu látky. Kryt návinu (hliníkový box), krycí lišta a závaží látky (hliníkové) jsou standardně v barvě bílé, hnědě a stříbrné. Barvu hliníkové vodící lišty si také můžete vybrat v barvě bílé, hnědé nebo stříbrné. Konstrukční řešení roletky umožňuje pomocí řetízku různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna neinvazivně pomoci oboustranné lepící pásky na křídlo (nezmenšuje světlost). Nabízíme 9 druhů látek v různých barevných odstínech  - celkem 79 odstínů. Přijďte si prohlédnout vzorník látek do některé z našich poboček. Látka je 100% polyester.

optima1_400 

Za příplatek je možné si přiobjednat roletku o výšce 1710 mm - 2000 mm a 2010 mm - 2300 mm (dle druhu látky).

textiln_roletky-vzornk_400

                                                                        ukázka vybraných druhů látek v několika barevných odstínech - celkem 106 odstínů